Konkurs Szkolenia Ostatkowego 2024

KONKURS Szkolenia Ostatkowego 2024

Do Ostatków wcale nie tak daleko, więc już dziś prosimy Was, abyście zarezerwowali sobie termin w kalendarzu. W dniach 13-14.02.2024 r. tradycyjnie spotkamy się dwudniowym Szkoleniu Ostatkowym. 

Tradycyjnie odbędzie się ono w pięknym miejscu, będzie treściwe merytorycznie i pyszne towarzyskolaughing

Tym razem jednak chcemy Was włączyć do udziału w szkoleniu z tej drugiej strony. I w związku z tym ogłaszamy KONKURS. A jak konkurs to NAGRODA.

Nagrodą będzie: 50% zwrot ceny Szkolenia Ostatkowego. Gra jest więc warta świeczki laughing

Tematem przewodnim Szkolenia Ostatkowego jest zmiana wartości nieruchomości na skutek lokalizacji urządzenia przesyłowego, służebność przesyłu i bezumowne korzystanie z nieruchomości.

Wyślij nam opis przypadku z Twojego doświadczenia zawodowego związanego z powyższą tematyką wraz z propozycją jego rozwiązania/sposobem wyceny.

Casy należy przesłać do 31.01.2024r.

Kilka najciekawszych przypadków zostanie anonimowo zaprezentowanych w części warsztatowej szkolenia, skomentowanych przez wykładowcę i omówionych na panelu dyskusyjnym. Autor może się włączyć do dyskusji (również pozostając anonimowym).

O wygranej zadecydujemy wszyscy w tajnym głosowaniu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Regulamin konkursu Szkolenia Ostatkowego 2024.

  1. Przedmiot: najciekawszy przypadek z zakresu zmiany wartości nieruchomości na skutek lokalizacji urządzenia przesyłowego i/lub służebności przesyłu i/lub bezumownego korzystania z nieruchomości przez przedsiębiorstwo przesyłowe.
  2. Case powinien zawierać dokładny opis przedmiotu i zakresu wyceny, wizualizację graficzną, opis nietypowego problemu / specyficznej sytuacji oraz szczegółowy sposób rozwiązania problemu/sposób wyceny.
  3. Case nie może zawierać danych niejawnych, stanowiących tajemnice biznesowe.
  4. Zgłoszenia należy nadsyłać w pdf na adres: stowarzyszenie@srm.com.pl zatytułowane jako „Ostatki-konkurs”.
  5. Trzyosobowa komisja konkursowa dokonana oceny zgłoszenia pod kątem jego zgodności z tematyką konkursu. Komisja może poprosić Autora casu o jego uzupełnienie/dodatkowe wyjaśnienia.
  6. Spośród nadesłanych casów Komisja wybierze maksymalnie 6, które zostaną anonimowo zaprezentowane w części warsztatowej Szkolenia Ostatkowego tj. 14.02.2024 r., skomentowane przez wykładowcę i omówione na panelu dyskusyjnym. Autor może włączyć  się do dyskusji, również anonimowo.
  7. Wyboru zwycięzcy dokonają wszyscy uczestnicy szkolenia w tajnym głosowaniu. Każdy uczestnik będzie miał możliwość przyznania 1 głosu. Głosowanie odbywać się będzie bez podawania uzasadnienia. W przypadku równoważnej ilości głosów, dodatkowym głosem będzie dysponowało trech losowo wybranych uczestników szkolenia.
  8. Nagrodą jest 50% zwrot ceny Szkolenia Ostatkowego 2024.